Menu Sluiten

Reinbek

two person carrying duffel and backpack

Gedurende 3 weken bleef Max Kammler uit Hamburg bij Henri uit 4LA1 logeren. Samen bezochten ze De Haan, Oostende en de Europese hoofdstad Brussel. Ze doken ook het bijzondere natuurdomein het Zwin in voor een prachtige wandeling. Max en Henri gingen ook samen naar school en volgden de meeste lessen samen. Deze 3 weken waren ook op vlak van taal een hele uitdaging aangezien er alleen in het Engels gecommuniceerd kon worden. Zelf kijkt Henri zeer positief terug op deze 3 weken en zou dit Erasmus + project ook aan iedereen aanraden.

Gedurende dezelfde periode verbleef Mariella Ettrich bij Tibo uit 5LM. Ook hij leerde zijn gast onze school kennen en toonde haar een aantal leuke plekken in ons landje.

Één van onze uitstappen was die naar het Museum voor Schone Kunsten in Gent. Aangezien ze zelf op haar school een kunstrichting volgt, dachten ze dat het wel leuk zou zijn als ze naar een Belgisch museum zouden gaan. Het werd een zeer leuke uitstap!

Deze uitstap was in Brugge, maar enkel voor de meisjes/vrouwen omdat ze er samen gingen shoppen. Er werden wat kleren, Belgische pralinen en nog veel meer gekocht dat Mariella mee naar Duitsland mocht nemen.
Als laatste de uitstap naar De Haan (=De Haan is redelijk bekend in Duitsland, vertelde Mariella). Vanwege het verlangen van onze gast om naar de zee te gaan, gingen ze naar het strand en de Noordzee, waar Mariella ook graag het standbeeld van de Duitse wetenschapper wou zien dat in De Haan stond en natuurlijk zochten en vonden ze dit prachtig standbeeld.

Geef een reactie